Maailmas on busse igasuguseid, kuid meil on assortii neist kõige kaunimatest pärlitest, mida me hoole ja armastusega hoiame ning oleme lahked ka Teiega jagama.

about

Ajatute bussidega reisides saab teha ajarännaku eelmisesse sajandisse, sõita justkui ajalukku ning me lubame, et see on põnev, meeldejääv ning eriline!

Oleme oma ajatute busside kollektsiooni koostamisel lähtunud põhimõttest, et igast kümnendist oleks meil ajaloo tarbeks säilitatud tüüpilisemaid ja ka innovaatilisemaid esindajaid. Seega ei ole meil kahte ühesugust bussi, igal bussil on oma lugu ja omad kasutamise tingimused.

Mõni buss sõidab maanteel kiiresti, kuid ei suuda linnas manööverdada ja mõni buss ei suuda seda, ega teist, küll aga on lihtsalt ilus vaadata.

Kõik meie bussid on säilinud või restaureeritud lähtudes ajaloo säilitamise parimatest tavadest ja busside kasutamisel lähtume samuti alalhoidlikkuse printsiibist.

Bussid on ennekõike mõeldud selleks, et inimesed saaksid muretult ja mugavalt sõita paika, mis on leitav meie maalt.

Ajatute bussidega saavad inimesed reisida nii ajas kui ruumis. Ekskursioon ajateljel minevikku võib olla palju erutavam kui igapäevane elu või tulevikuootus.

Seda kogemust lastakse tunda vaid neil, kes oskavad seda väärtustada.

Ajatud bussid sobivad pikemate vahemaade läbimiseks ainult juhul kui püüate mõista enne meid elanud inimeste kannatusi suurema mootorimüra, puuduliku ventilatsiooni ja ebamugava isteasendi osas.

Reis ajamasinal võib tekitada sõltuvust ja Te ei suuda enam naasta tänapäeva mugavuse imalasse maailma, võite vanadesse bussidesse jäägitult armuda, aga Te võite ka saada diisli vingust ja ootamatust tehnilisest rikkest pöördumatud vihakrambid kogu maailma tehnikaajaloopärandi vastu.

Mõelge enne kui planeerite ajatuid busse kasutada oma meeleoluüritusel.

JÄRGMINE

Events
Volvo SKV
Setra S6
Volvo Carrus
Setra S80
Eesti buss TA6-1

JÄRGMINE

SISSEJUHATUS